Lesznowola ponownie Mistrzem Powiatu w Siatkówce

Dziewczęta i chłopcy z lesznowolskiego gimnazjum, które było gospodarzem zawodów, zajęli pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej.
Zawody na szczeblu gminnym, zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt wygrała Lesznowola. Dzięki temu, że w roku szkolnym 2014/15 wygrała również zawody na szczeblu powiatowym, to w tym roku Gmina Lesznowola miała prawo wystawić dwa zespoły.
26 stycznia na dwóch salach jednocześnie rozgrywano fazę pucharową turnieju dziewcząt. Lesznowola gładko poradziła sobie w meczach z Konstancinem- Jeziorna i Jazgarzewem i tym samym awansowała do finału. W drugiej grupie dziewczyny z Nowej Iwicznej również okazały się bezkonkurencyjne i bez problemu pokonały szkoły z Tarczyna i Góry Kalwarii. W finale dziewczęta z Lesznowoli wygrały w setach 2:0.
27 stycznia swój turniej rozegrali chłopcy. W pierwszej grupie Lesznowola pokonała Piaseczno i Konstancin- Jeziorna. W drugiej grupie chłopcy z Mysiadła pokonali zespół z Pamiątki ( gmina Tarczyn ) i Coniewa (gmina Góra Kalwaria). W finale Lesznowola wygrała w setach 2:0.

Gratulujemy wszystkim naszym zespołom godnego reprezentowania naszej gminy w zawodach powiatowych, a dziewczętom i chłopcom z Lesznowoli życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek.

SONY DSC

DSC01969

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X