Lesznowolska Liga Piłki Nożnej

W ostatnią sobotę listopada rozgrywki w lesznowolskiej lidze piłki nożnej zainaugurowały roczniki 2006/07 i 2008/09.
Jako pierwsi swoje mecze zaczęli najmłodsi chłopcy występujący w tych rozgrywkach. W przeciwieństwie do pozostałych kategorii wiekowych rocznik 2008/09 nie rozgrywa miniturnieju a jeden mecz podzielony na 4 kwarty po 12 minut. W 3 spotkaniach padło łącznie 35 goli z czego najwięcej strzelili chłopcy z UKS Lolek, którzy pokonali FCB Akadamię 12:2. Dzielnie walczyły również dziewczynki z KS KR Sport Iwiczna, które uległy chłopcom z FC Lesznowoli 9:3. Najbardziej wyrównanym spotkaniem był mecz LUKS SET-u Lesznowola z UKS Iwiczna zakończony zwycięstwem chłopców z Lesznowoli 6:3.
W samo południe na plac gry wyszły zespoły z rocznika 2006/07. 5 zespołów rozegrało mini turniej gdzie grano systemem ,,każdy z każdym’’. Najlepszym zespołem okazał się LUKS SET Lesznowola, który wygrał każde spotkanie. Kolejne miejsca zajęli chłopcy z : Akademii Lolka, FC Lesznowoli, UKS Iwiczna i UKS Lolek. W 10 spotkaniach, które każde trwało 15 minut padło łącznie 39 goli.
W całym dniu udział w rozgrywkach wzięło łącznie 106 dzieci w tym 9 dziewcząt.
W najbliższą sobotę tj. 5 grudnia odbędzie się II kolejka rozgrywek dla rocznika 2004/05 i 2005/06.