Młodzi adepci futbolu w Mysiadle

W  sobotę 17 Grudnia br.  w hali sportowej w Mysiadle odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej Orlików „Torneo Mazowieckie” o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.
W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn z rocznika 2006/2007, podzielonych na 2 grupy. Wśród nich znalazła się również drużyna dziewcząt z klubu KS KRSport Iwiczna. Na tle chłopców dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze, zajmując ostatecznie szóste miejsce. Całe zawody stały na wysokim poziomie, młodzi zawodnicy grali z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Ostatecznie turniej wygrali chłopcy z klubu UKS Tarczyn, pokonując w finale „Zwoleniankę” Zwoleń. Trzecie miejsce przypadło ekipie KS „Soccer” Słupno, która w meczu o trzecie miejsce wygrała z zespołem WAF Warszawa. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano zawodnika KS „Soccer” Słupno, królem strzelców został gracz zespołu UKS Tarczyn, zaś najlepszym golkiperem wybrano bramkarza „Pilicy” Białobrzegi.
Po finałowym meczu nastąpiło wręczenie nagród, którego dokonali Pan Rafał Skorek – Dyrektor Centrum Sportu w Gminie Lesznowola oraz Pan Zbigniew Marczak – Dyrektor turnieju