Młodzi adepci futbolu w Mysiadle

W  sobotę 17 Grudnia br.  w hali sportowej w Mysiadle odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej Orlików „Torneo Mazowieckie” o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.
W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn z rocznika 2006/2007, podzielonych na 2 grupy. Wśród nich znalazła się również drużyna dziewcząt z klubu KS KRSport Iwiczna. Na tle chłopców dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze, zajmując ostatecznie szóste miejsce. Całe zawody stały na wysokim poziomie, młodzi zawodnicy grali z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Ostatecznie turniej wygrali chłopcy z klubu UKS Tarczyn, pokonując w finale „Zwoleniankę” Zwoleń. Trzecie miejsce przypadło ekipie KS „Soccer” Słupno, która w meczu o trzecie miejsce wygrała z zespołem WAF Warszawa. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano zawodnika KS „Soccer” Słupno, królem strzelców został gracz zespołu UKS Tarczyn, zaś najlepszym golkiperem wybrano bramkarza „Pilicy” Białobrzegi.
Po finałowym meczu nastąpiło wręczenie nagród, którego dokonali Pan Rafał Skorek – Dyrektor Centrum Sportu w Gminie Lesznowola oraz Pan Zbigniew Marczak – Dyrektor turnieju
i Prezes klubu KS KRSport Iwiczna.

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce: UKS Tarczyn,
II miejsce: „Zwolenianka” Zwoleń,
III miejsce: KS „Soccer” Słupno,
IV miejsce: WAF Warszawa,
V miejsce: „Olimpia” Warszawa,
VI miejsce: KS KRSport Iwiczna (dziewczęta),
VII miejsce: „Pilica” Białobrzegi,
VIII miejsce: „Sparta” Jazgarzew,
IX miejsce: „Orlęta” Mroków,
X miejsce: : KS KRSport Iwiczna (chłopcy).

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Przyszłe wydarzenia

Kwiecień, 2020

25Kwi09:0016:00Memoriał im. Mateusza Walczaka

Ostatnie wpisy

X