Perły Mazowsza – II etap głosowania

Znamy już nominowanych w tegorocznej edycji konkursu Perły Mazowsza.  Zapraszamy do głosowania na najlepszą firmę, wydarzenie i sportowca z naszej gminy – do wygrania cenne nagrody! Sprawdź na kogo i jak możesz oddać swój głos.

Z każdej gminy powiatu piaseczyńskiego, z każdej kategorii konkursowej Kapituła Konkursu wyłoniła z nadesłanych przez mieszkańców zgłoszeń trzech kandydatów do nagrody Perły Mazowsza 2016. W skład Kapituły Konkursu wchodzą burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu piaseczyńskiego oraz zwycięzcy poprzedniej edycji.  Zadanie nie było łatwe – łącznie zebrano ponad 350 zgłoszeń w trzech kategoriach. Kapituła zapoznała się z opisami każdego z przedsiębiorstw, wydarzeń i sportu, a następnie wyłoniła finałowe osiemnaście podmiotów z każdej z kategorii.

Z terenu naszej gminy wśród nominowanych znaleźli się:

FIRMA:
– Sport Masters
– Dariusz Liwiński – Kowalstwo Artystyczne
– Nutropharma

WYDARZENIE/ATRAKCJA TURYSTYCZNA:
– Pieczenie Ziemniaka 2016
– Zespół Śpiewaczy TĘCZA
– Cypher iwiczna

SPORT:
– Klub sportowy FC Lesznowola
– Paweł Janus – trener UKS Lesznowola, sekcja piłki siatkowej
– Bogdan Mytnik – KYUDO (łucznictwo japońskie)

Zapraszamy do głosowania i wyboru PEREŁ naszej gminy! Szczegóły poniżej. Osobom preferującym tradycyjny sposób oddawania głosów przypominamy, że urny do głosowania ustawione są w Urzędzie Gminy Lesznowola (na parterze obok kancelarii) oraz w siedzibie Centrum  Sportu (Mysiadło ul. Kwiatowa 28, na parterze przy wpłatomacie).

Można także pobrać formularz ze strony internetowej: link

pm_glosowanie_int

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X