Kolejny tydzień zmagań w Lesznowolskiej Lidze Piłki Nożnej

W sobotę 19 grudnia ostatni raz w tym roku odbyła się III kolejka rozgrywek lesznowolskiej ligi piłki nożnej dla roczników 2004 i 2005.
Jako pierwsi od 9 rano do samego południa grali Ci młodsi. W pięknym stylu mini turniej wygrał zespół LUKS SET Lesznowola, który zgromadził komplet 12 punktów, strzelając 17 goli i nie tracąc żadnego. Drugie miejsce zajęły Orlęta Mroków, które wygrały 3 mecze a przegrały jedynie ze zwycięzcą turnieju 1:0. Kolejne miejsca zajęli chłopcy z Akademii Lolka, FC Lesznowoli i KS KR Sport Iwiczna.
Po ostatnim meczu 10 latków na plac gry wyszli ich starsi koledzy i koleżanki. Do rywalizacji podobnie jak w młodszym roczniku stanęło 5 drużyn. Pierwsze miejsce z 10 punktami zajęły Orlęta Mroków. Drugie miejsce przypadło ładnie i kombinacyjnie grającym chłopcom z UKS Iwiczna a kolejne: FC Lesznowoli, dziewczętom z KS KR Sport Iwiczna i chłopcom z UKS Lolek Łazy.
W całym dniu udział wzięło łącznie 97 młodych adeptów piłki nożnej w tym 9 dziewcząt.

W okresie świąteczno- noworocznym czeka nas przerwa. Kończący rok był bardzo pracowity dla lesznowolskich piłkarzy i piłkarek.
Jest to więc czas zasłużonego odpoczynku i złapania tak zwanego ,,piłkarskiego głodu’’.
W 2016 roku rozgrywki Lesznowolskiej Ligi Piłki Nożnej rozpoczną się już 9 stycznia, a na plac gry wejdą chłopcy z roczników 2006-2009.