Lodowisko w Gminie Lesznowola – Już Otwarte!

2 grudnia br. na stadionie w Lesznowoli otwarto sezon łyżwiarski 2017/2018.
Uroczystego otwarcia lodowiska dokonała Wójt Gminy Lesznowola Pani Maria Jolanta Batycka – Wąsik, Skarbnik Gminy Lesznowola – Pani Elżbieta Obłuska, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Bożenna Korlak wraz z Radnymi oraz  Dyrektor Centrum Sportu Pan Rafał Skorek.
Zimowa aura w tym roku dopisała organizatorom i w śnieżny dzień mogliśmy rozpocząć przygodę z lodowiskiem. Na tafli wystąpiła grupa Walley Ice Story, która zaprezentowała swoje umiejętności jazdy figurowej na lodzie. Tancerze przy dźwiękach muzyki opowiedzieli świąteczną bajkę  dla bardzo licznej publiczności, która zgromadziła się wokół lodowiska.
Po pokazie Mikołaj i elfy rozdały dzieciom cukierki oraz przeprowadzili konkursy z nagrodami. Wszyscy przybyli mogli tego dnia bezpłatnie wejść na lodowisko oraz skosztować pysznej gorącej czekolady.
Nowością w tym sezonie jest tor do gry w eisstock’a – austriacka odmiana curlingu, polegająca na rzuceniu dyskiem jak najbliżej gumowego krążka o średnicy 12 centymetrów służącego jako bramka oraz zadaszenie, dzięki któremu nasi mieszkańcy będą mogli korzystać z lodowiska bez względu na pogodę.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i ich rodziny do odwiedzania lodowiska w naszej gminie!!!

Zdjęcia wykonał fot. Michał Jędrzejewski

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X