Mistrzostwa Gminy Lesznowola w siatkówkę

11 stycznia br. w hali sportowej w Lesznowoli odbyły się Mistrzostwa Gminy Lesznowola w mini siatkówce szkół podstawowych. W kategorii dziewcząt wystartowały trzy zespoły: Mysiadło, Lesznowola i Nowa Iwiczna. Spotkania były bardzo wyrównane i zacięte. Ostatecznie dzięki dwóm wygranym meczom Mistrzem Gminy została Szkoła Podstawowa z Lesznowoli. Drugie miejsce zajęła Nowa Iwiczna, a trzecie Mysiadło.
Na zawodach powiatowych, które odbędą się 19 stycznia br. w Lesznowoli naszą gminę reprezentować będą dziewczęta z Nowej Iwicznej i Lesznowoli.
16 stycznia br. również w hali sportowej w Lesznowoli odbyły się Mistrzostwa Gminy Lesznowola szkół gimnazjalnych. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjne były uczennice z Lesznowoli, drugie miejsce zajęło Mysiadło, a trzecie Nowa Iwiczna. Wśród chłopców po zaciętym meczu mistrzem została Lesznowola przed Nową Iwiczną i Mysiadłem.
Zawody na szczeblu powiatowym odbędą się odpowiednio 23 i 25 stycznia br. w hali sportowej w Lesznowoli. Naszą gminę reprezentować będą dziewczęta z Lesznowoli i Mysiadła oraz chłopcy z Lesznowoli i Nowej Iwicznej.

Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki!

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X