Pierwsze Lodowisko w Gminie Lesznowola – Już Otwarte!!!!!

W dniu 10 grudnia br. w Lesznowoli zostało otwarte pierwsze w historii naszej gminy Lodowisko. Uroczystego otwarcia dokonali Wójt Gminy Lesznowola Pani Maria Jolanta Batycka – Wąsik, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Bożenna Korlak wraz z Radnymi oraz  Dyrektor Centrum Sportu Pan Rafał Skorek. Gościem specjalnym tego wydarzenia była Pani Erwina Ryś – Ferens, polska panczenistka, mistrzyni Europy i świata, olimpijka.
Zimowa aura splatała organizatorom figla i w strugach deszczu przecięto wstęgę, tym samym rozpoczynając przygodę z lodowiskiem.
Pomimo dodatniej temperatury udało się wystąpić grupie Walley Ice Story, która zaprezentowała swoje umiejętności jazdy figurowej na lodzie. Tancerze w świątecznych strojach, przy dźwiękach muzyki wystąpili dla zebranej publiczności, która mimo deszczu licznie zgromadziła się wokół lodowiska.
Po pokazie Mikołaj i elfy rozdały dzieciom cukierki. Wszystkich zebranych zaproszono na gorącą czekoladę i rozdano darmowe bilety wstępu, które mieszkańcy będą mogli zrealizować, gdy mróz zawita do naszej gminy.

fot. Michał Jędrzejewski | FashionOnBoard.pl

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X