Pierwsze Zawody Szkolnego Związku Sportowego w Mrokowie

26 października w nowej hali sportowej przy ZSP w Mrokowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Lesznowola w mini koszykówce dziewcząt i chłopców.
Były to pierwsze zawody  gdzie w roli gospodarza wystąpiła szkoła z Mrokowa. Do rywalizacji stanęły cztery szkoły: Mysiadło, Nowa Iwiczna, Łazy i Mroków. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor ZSP Mroków Pani Małgorzata Perzyna.
Zawody rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’ na dwóch równoległych boiskach. U dziewcząt rywalizacja była bardzo zacięta, ostatecznie Mistrzem Gminy Lesznowola zostały uczennice z Mysiadła. Drugie miejsce zajęły Łazy, trzecie Mroków, a czwarte Nowa Iwiczna.
W rywalizacji chłopców trzecie miejsce zajęli gospodarze (Mroków), którzy w bezpośrednim meczu pokonali Łazy 18-4. Bardzo ciekawy i zacięty był mecz o pierwsze miejsce w, którym Mysiadło pokonało Nową Iwiczną 13-12, choć na minutę przed końcem przegrywało czteroma punktami.
Zawody zakończono ceremonią dekoracji, a medale i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor ZSP Mroków Małgorzata Perzyna, która podziękowała wszystkim zawodnikom za rywalizację w duchu fair-play i zaangażowanie na boisku.

dsc_0811 dsc_0886 dsc_0894 dsc_0898 dsc_0748

 

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X