Piłkarskie zmagania

Piłkarskie zmagania na halach sportowych.

8 marca br. zakończyliśmy rozgrywki Lesznowolskiej Ligi Piłki Nożnej dla roczników 2012/13. Liga zaczęła się na początku stycznia, a 10 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy.

Obejrzeliśmy wiele zaciętych i wyrównanych meczów, w których dzieci uczyły i doskonaliły grę w piłkę nożną, zwyciężały, uczyły się porażki, ale przede wszystkim dobrze się bawiły.

W grupie A gdzie grały drużyny z dłuższym stażem trenowania 1 miejsce zajęli chłopcy UKS Orlęta Mroków. W grupie B grały drużyny, dla których były to pierwsze mecze w życiu przeciwko innym zespołom z bardzo dobrej strony zaprezentował się Inter Łazy.

 

 

29 lutego na hali w Mrokowie odbył się ,,Lesznowolski Kozaczek’’ – Indywidualne zawody piłkarskie. Była to II edycja zawodów, w których udział wzięło 25 zawodników z rocznika 2010/11. Zawody otworzył Pan Rafał Skorek – Dyrektor Centrum Sportu w Gminie Lesznowola życząc wszystkim powodzenia oraz dobrej zabawy.

Uczestnicy rywalizowali między sobą w 5 konkurencjach: Strzał z woleja, strzał do bramki z matą celnościową, żonglerki, strzału do bramki z przeszkodą oraz slalomu na czas. I miejsce zajął Jan Dudziński z Interu Łazy, który łącznie zgromadził najwięcej punktów we wszystkich konkurencjach.

Na zakończenie każdy uczestnik dostał drobny upominek oraz pamiątkowy medal, a najlepsi nagrody rzeczowe oraz statuetki – lesznowolskiego kozaczka.

 

 

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X