Siła serc dla Kalinki!

Zapraszamy do udziału w imprezie charytatywnej na rzecz małej mieszkanki naszej gminy, która odbędzie się 1 marca w hali sportowej w Mysiadle.

 

Kalinka ma 4 latka i cierpi na rzadką chorobę powodującą deformację i zwichnięcia stawów. Kalinka uwielbia bawić się kucykami Pony i biegać, a w przyszłości chciałaby zostać biegaczką. Niestety, w realizacji tych dziecięcych planów przeszkadza postępująca choroba, która utrudnia normalne funkcjonowanie i grozi kalectwem.  Przed kalectwem mogą uchronić Kalinę specjalistyczne operacje ortopedyczne i intensywna rehabilitacja. Obecnie rodzice Kalinki zbierają środki na pierwszą operacje, która kosztuje ponad 300 tys zł. 1 marca lesznowolski Samorząd organizuje imprezę charytatywną pod hasłem Siła serc dla Kalinki, podczas której odbędą się zbiórki pieniędzy na leczenie dziewczynki.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji i zapraszamy na fanpage   Siła Serc dla Kalinki,  gdzie na bieżąco zamieszczane są wszystkie informacje o działaniach, sponsorach i organizatorach akcji.

 

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X