Wushu Show w Mysiadle

Już w najbliższą sobotę  o godz. 20:30 zapraszamy do hali sportowej w Mysiadle na występ Grupy Złoty Lew.
Pokaz polega na zaprezentowaniu Państwu  przeróżnych  kombinacji siły fizycznej, szybkości i dynamiki wykonywanych  technik Wushu sportowego i tradycyjnego. Zobaczyć można styl changquan- formy bardzo akrobatyczne, o bardzo płynnych ruchach i dużej dynamice. Szereg kopnięć i ciosów z zastosowaniem broni w tym kija, miecza, szabli, włóczni, halabardy, łańcucha i innych wprowadzi Państwa w stan zachwytu i podziwu. Zaprezentujemy też formy miękkie, styl taijiquan- pełny gracji ruchów  w większości wykonywanych powoli co pozwala dostrzec trudność i estetyczność wykonywanych elementów. Dla Państwa złamiemy prawo grawitacji i wprowadzimy  w świat tajemniczych i bardzo widowiskowych  sztuk walki.  Pokażemy walki z zastosowaniem tradycyjnej broni wushu oraz sanda – walki sportowej.

  • najważniejsze jest to ażeby Was – obserwatorów  wprowadzić w miły i niezapomniany nastrój,
  • pokaz jest ułożony pod muzykę,  każdy ruch to inna nuta,
  • czas pokazu  to narastające napięcie,
  • część pierwsza to występ przedstawiający serię krótkich, dynamicznych technik i skoków. To energia, która wibruje i krąży zarażając obserwujących,
  • część druga to kolorowe stroje, emocje, dźwięk świszczących mieczy, ciekawa choreografia ułożonych form,
  • w części trzeciej organizujemy krótki kurs  nauki  wybranych technik Wushu i bliższe zapoznanie się z bronią. To czas dla Was, możecie dowiedzieć się więcej o tajemniczym Wushu.

Przez tą chwile każdy może zostać bohaterem pokazu, imprezy.
Czas spędzony z nami to interesujące doświadczenie  i oderwanie się od codziennego życia, stresu.
W pokazach występują adepci szkoły Złoty Lew, byli zawodnicy kadry narodowej wielokrotnie zdobywający złote medale na zawodach w kraju i za granicą. Dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Da Vinci   ul. Sadowa 34H, 05-552 Kosów oraz ze Szkoły Podstawowej z Mysiadła i Nowej Iwicznej . Grupę prowadzi Michał Borawski. Wushu zajmuje się już 27 lat. Wielokrotnie trenował w Chinach u znanych trenerów. Były reprezentant Kadry Narodowej i trener Reprezentacji Polski.

Wstęp jest bezpłatny.

Plakat_ZlotyLew1-01

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X