Zakończenie Lesznowolskiej Ligi Piłki Nożnej roczników 2004 i 2005

W sobotę 5 marca w hali sportowej w Łazach odbyła się ostatnia już kolejka Lesznowolskiej Ligi Piłki Nożnej dla roczników 2004 i 2005. Liga ta rozgrywana była w soboty od listopada 2015 roku na hali z Łazach. Co weekend w rozgrywkach brało udział ponad 100 młodych adeptów piłki nożnej.

Ligowy dzień rozpoczął się od rywalizacji rocznika 2004, do której przystąpiły 4 zespoły.

Rywalizacja była bardzo wyrównana i zaciekła, gdyż trzy zespoły walczyły o zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Ostatecznie turniej wygrała FC Lesznowola przed UKS Iwiczną, Akademią Lolek i Orlętami Mroków.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła Akademia Lolek Łazy, drugie ex aequo UKS Orlęta Mroków i UKS Iwiczna. Czwarte miejsce przypadło zwycięzcy poprzedniej edycji FC Lesznowoli, piąte UKS Lolek Łazy, a szóste KS KR Sport Iwiczna ( dziewczęta ).

W samo południe rozpoczął się turniej rocznika 2005, do którego przystąpiło 6 drużyn.

Rywalizacja podobnie jak u starszych chłopców była wyrównana i zacięta.

Pierwsze miejsce zajęła FC Lesznowola, drugie FCB Akademia Bobrowiec, trzecie UKS Lesznowola, czwarte KS KR Sport Iwiczna, piąte Akademia Lolek Łazy i szóste UKS Orlęta Mroków.

Po zakończeniu ostatniego spotkania w jednej jak i drugiej kategorii wiekowej odbyło się oficjalne podsumowanie i zakończenie.

Statuetki dla zespołów i pamiątkowe medale dla zawodników wręczali Dyrektor Centrum Sportu w Gminie Lesznowola Pan Rafał Skorek- organizator rozgrywek, Pani Agnieszka Morogow – Prezes Klubu Akademia Lolek Łazy, Pan Stanisław Zborowski Prezes UKS Orlęta Mroków oraz Pan Jan Sawicki Prezes UKS Lesznowola.

Lesznowolska Liga Piłki Nożnej była świetną okazją do budowy formy fizycznej, szlifowania piłkarskiej techniki i gry kombinacyjnej oraz przede wszystkim do miło spędzonego czasu dla dzieci w gronie rówieśników.

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział i życzymy udanej rundy wiosennej w rozgrywkach MZPN.Dekoracja na Lesznowolskiej Lidze Piłki Nożnej 2 Dekoracja na Lesznowolskiej Lidze Piłki Nożnej 3 Dekoracja na Lesznowolskiej Lidze Piłki Nożnej Końcowe zdjęcie rocznik 2004 Końcowe zdjęcie Rocznik 2006 Uczestnicy Lesznowolskiej Ligi Piłki Nożnej

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X