Zawody wędkarskie w Łazach

14 maja br. na stawie rekreacyjno – wędkarskim w Łazach przy ul. Wirażowej odbyły się XI zawody wędkarskie zorganizowane przez Centrum Sportu w Gminie Lesznowola oraz koło wędkarskie Łazy II.
Jak co roku zwodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: pierwsza dla osób poniżej 16 lat, a druga dla osób 16+. Kategoria 16+ wystartowała o godz. 6:30 i tradycyjnie już wędkarze mogli łowić do godz. 8:00. Po końcowym sygnale nastąpiło oficjalne ważenie złowionych ryb. Tego dnia bezkonkurencyjny okazał się Mirosław Odolski, który złowił ryby o łącznej wadze prawie 4 kg. Drugie miejsce zajął szesnastoletni Tobiasz Glinka (złowione ryby o łącznej wadze 2.44 kg), który wyprzedził Marcina Kanię (złowione ryby o łącznej wadze 1.79 kg). Zwycięscy z rąk Pana dyrektora Centrum Sportu Pana Rafała Skorka oraz prezesa koła wędkarskiego Łazy II Pana Macieja Rudnickiego otrzymali nagrody rzeczowe oraz puchary.
Kategoria poniżej 16 lat wystartowała równo o godz. 9:00. Najlepsza okazała się Julia Salomończyk, która złowiła ryby o łącznej wadze 2.46 kg. Drugie miejsce zajęła Ewa Cieśla z rybami o wadze 1.34 kg, a trzecie Kuba Wiśniewski, który zaledwie o kilka gram przegrał z Ewą z łączną wagą ryb 1.32 kg.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Zapraszamy w ostatni weekend sierpnia na nocne zawody wędkarskie w Łazach, o których napiszemy wkrótce.

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”Zawody wędkarskie Łazy 2016″]

 

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X