Sukcesy siatkarek z Mysiadła

Majowe weekendy zaowocowały w sukcesy sportowe osiągnięte przez zawodniczki trenujące na co dzień w lesznowolskim klubie siatkarskim MUKS Krótka Mysiadło.

21-22 maja br. Młodziczki brały udział w turnieju organizowanym przez UKS Esperanto Warszawa. W całych zawodach dziewczyny nie straciły żadnego seta, pokonując w drodze do finału Spartę Grodzisk Mazowiecki, Iskrę Warszawa oraz UKS Orlęta Raszyn. W emocjonującym finale z gospodyniami, siatkarki pokazały wysoki poziom sportowy, wygrywając w drugim secie 25:23. Wart podkreślenia jest również fakt, że MVP drużyny została kapitan MUKS Krótka – Lena Świderska.

Sezon siatkówki plażowej już rozpoczęty i również w tej dyscyplinie nie zabrakło sukcesów.

28-29 maja br. na ogólnopolskim turnieju „Obłędna Plaża” w kategorii U-17 Złoto zdobyły Maja Kott i Dominika Bartosz, które już od kilku lat pną się coraz wyżej w plażowym rankingu.

Srebrny medal zdobyły Aleksandra Zdon w parze z Izabelą Zackiewicz podczas Otwartych Mistrzostw Mazowsza w Siatkówce Plażowej 2022.

Brąz dla mieszkanki gminy Lesznowola –  Michaliny Tokarskiej grającej w parze z Magdaleną Szczytowicz.

Wysoko uplasowały się również młode zawodniczki: Sandra Ganszczyk, Marta Podleśna oraz Zuzanna Waldowska, które w ramach szkolenia kadry Mazowsza rocznik 2007, wzięły udział w Mistrzostwach Mazowsza, stając na boisku naprzeciw bardziej doświadczonych zawodniczek.

Gratulujemy wszystkim siatkarkom oraz trenerom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!