Finał Mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce dziewcząt i chłopców

W dniach 21,27 – 28 maja br. w hali Centrum Sportu w Mysiadle odbył się Finał Mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce dziewcząt i chłopców – podsumowanie wielotygodniowych zmagań młodych siatkarek i siatkarzy. Organizatorami zawodów byli: Gmina Lesznowola, Centrum Spotu w Gminie Lesznowola, Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej oraz UKS Lesznowola.  Od lutego br. mogliśmy oglądać rywalizację, która zakończyła się wyłonieniem najlepszych zespołów w każdej kategorii wiekowej. Dwa pierwsze miejsca z każdego przedziału wiekowego zapewniły sobie przepustkę do udziału
w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w czerwcu w Gliwicach.  Na hali Centrum Sportu w Mysiadle setki zespołów rozegrało swoje mecze. Ten weekend był zwieńczeniem ciężkiej pracy wszystkich siatkarek i siatkarzy oraz ich trenerów.

Znakomite wyniki uzyskały zawodniczki trenujące na terenie Gminy Lesznowola:

II miejsce w kategorii U-13 Dziewcząt zajęły zawodniczki z Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza. Wynik ten daje możliwość udziału w FINALE OGÓLNOPOLSKIM

III miejsce w kategorii U-11 Dziewcząt zajęły zawodniczki z klubu UKS Lesznowola wygrywając 6 z 8 meczy

IV miejsce w kategorii U-13 Dziewcząt zajęły zawodniczki z klubu UKS Lesznowola

IV miejsce w kategorii U-13 Dziewcząt zajęły zawodniczki z klubu MUKS Krótka Mysiadło

Ceremonii wręczenia nagród dokonali: Dyrektor Centrum Sportu w Gminie Lesznowola – Pan Rafał Skorek, Prezes Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej – Pan Jarosław Miałkowski oraz Pani Dorota Papuda – Sekretarz zarządu MWZPS.