IV miejsce OTM Lesznowola w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej „Szczypiornistów Stolica – piłka ręczna zachwyca”

W dniach 10 – 12 czerwca w Warszawie odbyła się kolejna edycja turnieju „Sięgnij gwiazd z piłką ręczną” i premierowa odsłona zawodów „Szczypiornistów stolica – piłka ręczna zachwyca”.

Udział w zawodach mogli wziąć młodzicy i młodziczki, czyli gracze z rocznika 2007/2008 z całej Polski.

Łącznie w obu turniejach wzięły udział 32 drużyny z całego kraju. W czterech halach znajdujących się na warszawskiej Ochocie rozegrano aż 80 meczów. Organizatorem turnieju był Akademicki Związek Sportowy Warszawa. Projekt wspierało Ministerstwo Sportu i Turystyki.

W Turnieju, w którym grał Klub z Lesznowoli rywalizowało 16 drużyn: KS OTM Lesznowola, MOSiR Bochnia, MKS Biłgoraj, SPR Pabiks, Impact Pabianice, UKS Trójka Nowa Sól, AS Wesoła, UKPR Agrykola Warszawa, KSPR Azoty Puławy, MKS Nielba Wągrowiec, SPR Wybrzeże Gdańsk, UKPR Agrykola II Warszawa, AZS Włocławek, UKS Spartakus Buk, AZS AWF Warszawa, UKS Szczypiorniak Zielona Góra, MKS Siemion Siemianowice Śląskie.

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy. OTM Lesznowola trafił do grupy z Azotami Puławy, UKS Szczypiorniak Zielona Góra oraz SPR Pabiks Łódź. Po zwycięstwie z wszystkimi zespołami w grupie Klub z Lesznowoli trafił do strefy medalowej i uplasował się ostatecznie na 4 miejscu za Agrykolą Warszawa, AS Wesoła i SAS Rakowiec.

 

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X