Narodowy Dzień Sportu w Gminie Lesznowola

Zapraszamy na bezpłatne treningi na Naszych obiektach! Narodowy Dzień Sportu już 19 września.

Już 19 września święto wszystkich miłośników aktywności fizycznej i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem – Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia w Naszej gminie, odbędą się bezpłatne treningi.

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi na terenie całej Polski. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji. Honorowymi Ambasadorami tegorocznej edycji są m.in. Mariusz Wlazły, Hubert Hurkacz czy Paweł Korzeniowski. W ósmej edycji, tak jak co roku, wydarzenia swoim zasięgiem objęły wszystkie zakątki w Polsce. W tym roku gminą partnerską została także Gmina Lesznowola. Do tego wszyscy, którzy będą chcieli dołączyć do tego wielkiego święta sportu, mają okazję poćwiczyć w domu. Wielka baza ćwiczeń, treningów online i tradycyjnych znajduje się na stronie internetowej www.narodowydziensportu.pl.

Tego dnia w Gminie Lesznowola zapraszamy na treningi biegowe, zumby, karate, tańca, street dance, fitnessu. Prosimy o śledzenie na bieżąco naszej strony, gdzie uzyskacie Państwo szczegółowe informacje.

Na hali sportowej Mrokowie o godz. 10.00 zapraszamy na pokaz tańca Break Dance w wykonaniu grupy MROKERS CREW. Po pokazie odbędą się lekcje pokazowe Street Dance – grupa początkująca godz. 10.30, a dla grupy średnio -zaawansowanej o godz 11.15. W trakcie zajęć zorganizowane zostaną konkursy z nagrodami. Informacje szczegółowe pod adresem bboyskala@gmail.com oraz numerem telefonu 794 928 801. Wydarzenie poprowadzi: Tomasz Skalski – instruktor Street Dance (Mrokers Crew).

Na hali sportowej w Łazach, o godz. 11:00, zapraszamy na lekcje taneczne dla dzieci i młodzieży. Poprowadzi je mieszkanka Łaz – Dorota Jastrzębska-Sabała, która od ponad 9 lat aktywizuje dzieci i młodzież z terenu Naszej gminy. W ramach Narodowego Dnia Sportu poprowadzi lekcje, która będzie sposobem na rozgrzewanie ciała i popracowanie nad jego kondycją oraz sprawdzi naszą pamięć ruchową bawiąc się przy energicznej muzyce.

O godz. 12:00 zapraszamy na zajęcia fitness, które poprowadzi nasza instruktorka Katarzyna Oneksiak. Pani Katarzyna uważa, że fitness to filozofia. To styl życia przejawiający się troską o własne szeroko pojmowane zdrowie i sprawność fizyczną. Być fit to być aktywnym i zaangażowanym w pielęgnowanie własnego potencjału, zarówno fizycznego, jak i intelektualnego, emocjonalnego oraz społecznego. W trakcie godzinnego treningu przy rytmicznej będziemy wykonywać głównie ćwiczenia odchudzające, przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej.

W Lesznowoli  wszyscy, którzy kochają sport, będą mogli wziąć udział w treningu ogólnorozwojowym z elementami karate. Zapraszamy na zajęcia w godz. 14:30-15:30 przy ul. Szkolnej 6. Zapisy poprzez adres mailowy m.miller@toshikarate.pl oraz numer telefonu 515 593 800.

Dodatkowo w ramach Narodowego Dnia Sportu można również wziąć udział w Wielkiej Rozgrzewce. Jest to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, poprawienia kondycji fizycznej, odkrycia nowych sportowych pasji, a także wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji województw. Aby dołączyć do Wielkiej Rozgrzewki przed Narodowym Dniem Sportu, wystarczy jedynie zarejestrować się w aplikacji Endomondo lub się do niej zalogować. Następnie trzeba kliknąć w odpowiedni link dla swojego województwa. Linki dostępne są na Facebooku Narodowego Dnia Sportu: www.facebook.com/NarodowyDzienSportu. Kryterium jest liczba aktywnych minut, które spędzamy, trenując dowolną aktywność sportową – przejechanych na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze, przebiegniętych czy przechodzonych.

Uczestniczki i uczestnicy reprezentują swoje województwa – wygrany region zostanie Sportowym Województwem roku 2020. Wielka Rozgrzewka trwa do 19 września do godziny 9:00.

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Przyszłe wydarzenia

Wrzesień, 2020

30Wrz19:3020:30Fitness w Łazach

Ostatnie wpisy

X