Piłkarze zagrali dla potrzebujących Mini Euro i mecz charytatywny na stadionie w Lesznowoli

20 czerwca na stadionie w Lesznowoli odbył się sportowy piknik charytatywny na rzecz Fundacji Kochaj Życie pod hasłem ,,POMAGAMY – WYGRYWAMY’’.

Jednym z głównych punktów programu był turniej piłkarski dla rocznika 2014, a przed oficjalnym otwarciem kapitanowie wylosowali reprezentacje, których barwy reprezentowali podczas zawodów.

Oficjalnego otwarcia imprezy na scenie dokonali: Maria Jolanta Batycką- Wąsik – Wójt Gminy Lesznowola, Bożenna Korlak- Przewodnicząca Rady Gminy, Mirosław Wilusz – Wice Wójt Gminy Lesznowola, Marta Sulimowicz- Skarbnik Gminy Lesznowola, Jan Wysokiński – Sekretarz Gminy Lesznowola, Rafał Skorek- Dyrektor Centrum Sportu  oraz Panie Małgorzata Nowotnik i Anna Rajewska z Fundacji Kochaj Życie.

Mimo upalnej pogody dzieci z wielkim zapałem i wigorem przystąpiły do sportowej rywalizacji.

Zawodnicy grali na boisku o wymiarach 45×30 i bramkach o rozmiarach 3×1,5.

Obejrzeliśmy dużo ładnych akcji, dryblingów, goli a także interwencji bramkarskich.

Po zakończeniu pierwszej fazy rozgrywek w grupie srebrnej zmierzyła się Holandia

(FC Lesznowola II) i Niemcy (UKS Lesznowola). Lepsi okazali się chłopcy w pomarańczowych strojach i to oni zajęli 1 miejsce w tej grupie.

W grupie złotej w meczu o brązowy medal zmierzyła się Szwecja (UKS Iwiczna)

i Włochy (KS Raszyn).  Po zaciętym meczu wygryła Szwecja, która strzeliła złotego gola w dogrywce.  W finale zmierzyła się Chorwacja (FC Lesznowola I) i Polska (FA Piaseczno).

Więcej goli wbili zawodnicy Chorwacji i to oni zostali zwycięzcami turnieju MINI EURO.

Oficjalne zakończenie odbyło się na scenie, a pamiątkowe medale i puchary wszystkim drużynom wręczyli Rafał Skorek – Dyrektor CS i Piotr Osiński – Radny Gminy Lesznowola.

Po godzinnej przerwie na duże boisko wybiegli już dorośli piłkarze, aby rozegrać mecz aktorzy/dziennikarze kontra samorząd Gminy Lesznowola.

Ostatecznie wygrali zawodnicy z Lesznowoli 4:1, a w składzie oprócz dyrektora CS i Radnych Gminy Lesznowola: Łukasza Grochali i Piotra Osińskiego można było obejrzeć pracowników Centrum Sportu, nauczycieli wychowania fizycznego z lesznowolskich szkół i trenerów piłkarskich.

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X