Podejmij sportowe wyzwanie

Podejmij wyzwanie z Centrum Sportu i zgarnij atrakcyjne nagrody.

Ponownie otwarte siłownie zewnętrzne i street workouty to doskonały czas do podjęcia wyzwania polegającego na wykonaniu 100 podciągnięć, 100 pompek i 100 przysiadów w jednym treningu na naszych obiektach.

Zasady wyzwania są proste i przedstawiamy je poniżej:

 1. Wyszukujesz obiekt sportowy, który znajduje się w naszej bazie i spełnia wymogi treningu,
 2. Wykonujesz trening, który nagrywasz telefonem, kamerą, apartem,
 3. Wysyłasz do nas zgłoszenie poprzez formularz dostępny na dole strony z nagranym filmem, bądź linkiem do filmu.
 4. Po zweryfikowaniu filmu z wyzwaniem, umawiamy się z Tobą po odbiór nagrody.

Zasady wykonania treningu:

 1. Trening należny wykonać na jednej sesji treningowej. Nie wolno go dzielić i np. wykonywać dzień po dniu kolejne ćwiczenia.
 2. Trening można dzielić na rundy np. 5 rund po 20 powtórzeń każdego ćwiczenia.
 3. Trening można skalować, w zależności od stopnia zaawansowania wykonującego wyzwanie.

W razie wątpliwości, poniżej przedstawiamy ćwiczenia, które należny wykonać oraz wersje.

 • pull up:

 • push ups

  • squats:

Formularz konkursowy:

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (RODO), informujemy iż:

a)    administratorem danych osobowych Centrum Sportu w Gminie Lesznowola, 
ul. Kwiatowa 28, 05-500 Mysiadło. Dane kontaktowe: Centrum Sportu w Gminie Lesznowola, ul. Kwiatowa 28, 05-500 Mysiadło, tel. +48 (22) 2729610, email:  kontakt@ sportlesznowola.pl

b)    dane kontaktowe inspektora ochrony danych: mail: iod@sportlesznowola.pl, adres do korespondencji: Inspektor Ochrony Danych, Centrum Sportu w Gminie Lesznowola, ul. Kwiatowa 28, 05-500 Mysiadło.

c)    dane osobowe przetwarzane są w organizacji i przeprowadzania przez administratora danych konkursu.

d)    podstawą przetwarzania danych osobowych jest wyrażona zgoda.

e)    dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom chyba, że dobrowolnie wyrażono zgodę na publikację wizerunku, w takim przypadku dane będą przekazywane innym odbiorcom.

f)     okres, przez który dane osobowe będą przechowywane: do czasu odwołania zgody.

g)    osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych jej dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia oraz przenoszenia.

h)    osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, które zrealizować można poprzez kontakt z administratorem danych.

i)      osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo do wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO.

j)      podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym, umownym, lub warunkiem zawarcia umowy. Nie ma obowiązku podania danych osobowych. Nie ma żadnych konsekwencji niepodania danych osobowych poza tym, iż w takim przypadku nie będzie możliwy udział w konkursie. Brak dodatkowej zgody na publikację imienia, nazwiska i wizerunku spowoduje, iż  ww. dane nie będą publikowane na  stronie internetowej organizatora konkursu, z zastrzeżeniem art. 81 ust. 2 pkt. 2) Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 ze zm.), zgodnie z którym: „Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie  wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza”.

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Przyszłe wydarzenia

Wrzesień, 2020

30Wrz19:3020:30Fitness w Łazach

Ostatnie wpisy

X