Podsumowanie jesiennej rundy piłkarskiej A-klasy i B-klasy Naszych zespołów

Zakończyła się jesienna runda rozgrywek piłkarskiej A-klasy oraz B-Klasy. Trzy lesznowolskie drużyny walczyły na ligowych boiskach w Kosowie, Nowej Woli i Zamieniu.

Oddajmy głos trenerom tych trzech drużyn, aby podsumowali swoje boiskowe zmagania.

FC Lesznowola:
Nasi seniorzy w bardzo dobrym stylu zakończyli zmagania w rundzie jesiennej sezonu 20/21, we wczorajszym spotkaniu rozbiliśmy drużynę Walki Kosów. Spotkanie od początku do końca toczyło się pod dyktando naszych zawodników, bramki zdobywali Paweł Modzelewski (3), Mariusz Skalski (2), Marcelo Lucas (2), Kuba Komendarczyk, Aleksy Pazura, Grzesiek Goss i Maciek Zwoliński. Warto odnotować, że w spotkaniu wystąpiło aż 5 zawodników z naszego zespołu juniorskiego 2004!
Jesteśmy bardzo z tego dumni, to motywuje nas do jeszcze cięższej pracy w szkółce.
Pobiliśmy także rekord zdobytych goli w jednym meczu w tej rundzie, do tej pory nikt nie zdobył ich więcej niż 10. Dzięki temu zwycięstwu kończymy rundę na 7 miejscu w tabeli z nadzieją patrząc w przyszłość. Przed nami krótka przerwa, a później zawodnicy wracają do treningów, żeby na wiosnę zdobyć jeszcze więcej punktów. Brawo drużyna!

Walka Kosów:
W ubiegły weekend dobiegła końca runda jesienna SERIE A 2020/2021 niestety mało udane dla nas… Zdobyliśmy tylko 2 punkty i przez to zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli. Generalnie nie było wiadomo, czy w ogóle wystartujemy, ale udało nam się skompletować nową kadrę (18 nowych), w której znalazło się bardzo wielu młodych zawodników z roczników 2004-2000, dla których był to debiut w piłce seniorskiej, a także takich, którzy wcześniej nigdzie nie grali, a chcieli spróbować swoich sił w zorganizowanych rozgrywkach.
Wiele osób już nas skreśliło, nie wierzyło w to ,że przetrwamy, ale nam się udało. Mimo, że przegraliśmy bitwę (runda jesienna), to wojna trwa dalej. Jak sama nazwa naszego klubu mówi ”Walka”, będziemy walczyć do końca i w czerwcu 2021 wszystko będzie jasne, czy się utrzymamy czy spadniemy. Mogę obiecać, że zrobimy wszystko żebyśmy my byli zadowoleni , osoby które nas wspierają,a także kibice którzy w nas wierzą.
Chciałbym w imieniu swoim, a także zarządu i drużyny Walki Kosów podziękować osobom, które nas wspierają mentalnie, a także materialnie.

SRS Zamienie:
W fantastyczny sposób nasi seniorzy zakończyli rundę jesienną tego sezonu, pokonaliśmy w Cegłowie miejscowy Orion 7:0!
Aż cztery razy do bramki rywali trafił Maks Sochacz, do tego swoje gole dołożyli Kamil Kaczmarczyk, Bartosz Woźniak i Krzysiek Kosiński.
Po raz kolejny pokazujemy, że nasza gra zmierza w bardzo dobrą stronę, teraz czeka nas przerwa zimowa, a już na wiosnę wracamy jeszcze silniejsi.
Brawo drużyna!

Podziel się tym wpisem z innymi:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
X