Sukcesy biegaczy z Nowej Iwicznej

Bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi lekkoatleci z UKS „Iwiczna” podczas cyklu zawodów halowych, rozgrywanych na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
W Halowych Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza U12 I U14 startowało kilkoro podopiecznych, a najlepiej spisała się Natalia Zdrzalik, która zdobyła dwa brązowe medale w kategorii U12 w biegu na 60m z bardzo wartościowym wynikiem 9.04 (12 wynik w Polsce) oraz w skoku w dal 3,88m. Na piątym miejscu w skoku w dal w tej samej kategorii wiekowej wylądowała Milena Wilczek uzyskując wartościowy rezultat 3,81m. W kategorii U14 tuż poza podium uplasowała się Monika Bany w biegu na 300m zajmując 4 miejsce z wynikiem 48.38 i 7 miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,38m.
Aleksandrowi Czarnowskiemu w skoku w dal zabrakło zaledwie jednego centymetra do brązowego medalu i z wynikiem 4.64m zajął czwarte miejsce a w biegu na 60m wywalczył szóstą lokatę.
Bardzo wysokie 8 miejsca zajęli Dominik Błaszczyk zarówno w skok w dal jak i na 300m oraz Lena Wilińska w skoku w dal. Pozostali nasi reprezentanci udanie debiutowali w zawodach halowych, uzyskując rekordy życiowe.
Najmłodsi lekkoatleci zakończyli już starty na hali ale czekają nas jeszcze emocje związane ze startem Tomasza Salomonowskiego podczas Halowych Mistrzostw Świata Masters, które zostaną rozegrane w Toruniu w ostatnim tygodniu marca. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia.