Sukcesy kickbokserów

W miniony weekend bardzo udany występ zanotowali zawodnicy i zawodniczki walczący w barwach klubowych Wiśniewski Kick-boxing. 21-23 kwietnia b.r. w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski w formule Kick-Light, Light-Contact i pointfighting.

W formule Kick-Light kadeci na podium uplasowało się dwoje reprezentantów tego klub:

Hanna Wilczek, która zajęła 1 miejsce w kategorii 46kg oraz Antoni Filipowski, który zajął 2 miejsce w kategorii 63kg.

Tuż za podium znaleźli się: Rizgar Saman w kategorii 69kg oraz Waldemar Brzozowski w kategorii  28kg.

W formule Light-Contact juniorzy i seniorzy na podium stanęła Emilia Czarnowska, która zajęła 3 miejsce w kategorii 60kg, a tuż za podium uplasowała się Zuzanna Kusiak walcząca w kategorii 65kg.

Tydzień wcześniej (14-16 kwietnia b.r.) na Mistrzostwach Polski w Nowej Soli w formule low kick pierwsze miejsca zdobyły: Hanna Wilczek, w kategorii 46 kg junior młodszy w formule low kick oraz Emilia Czarnowska, w Kategorii 60 kg junior młodszy w formule low kick.